لینک مستقیم فایل(پاورپوینت مقدمه ای بر مبانی نظری انتقال سیاست)

پاورپوینت مقدمه ای بر مبانی نظری انتقال سیاست/پاورپوینت مقدمه ای بر مبانی نظری انتقال سیاست,مقدمه ای بر مبانی نظری انتقال سیاست,مبانی نظری انتقال سیاست,درس آموزی و انتقال سیاست,تعاریف و نظریات و مدلهای یادگیری سیاستی,مدل فرآیند یادگیری سیاستی بین کشورها ,مدل تحلیل انتقال و یادگیری سیاستی و یادگیری بعد از انتقال/40276004/mr
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل پاورپوینت مقدمه ای بر مبانی نظری انتقال سیاست قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع مقدمه‌ای بر مبانی نظری انتقال سیاست، در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه

یادگیری بین زمینه‌ها (درس آموزی و انتقال سیاست)

جمع بندی تعاریف و نظریات، و مدل‌های یادگیری سیاستی

مدل فرآیند یادگیری سیاستی بین کشورها

مدل تحلیل انتقال و یادگیری سیاستی و یادگیری بعد از انتقال

قسمتی از متن:

مورال اسمیت (2012) در پایان نامه دکتری خود که به بررسی یادگیری سیاستی و توسعه سیاست‌های انرژی‌های تجدید پذیر در انگلستان پرداخت، یادگیری سیاستی را دارای چهار نوع عمده فنی ، مفهومی ، اجتماعی و سیاسی می‌داند و هر یک را به شرح زیر تعریف می‌نماید (مورال اسمیت و بِیلی ، 2008؛ مورال اسمیت، 2012):

یادگیری فنی: جستجو برای ابزارهای جدید سیاستی در زمینه اهداف مشخص سیاستی. تغییر بدون بحث جدی در ارتباط با اهداف و بنیان راهبردها رخ می‌دهد. سیاست‌گذاران به تقاضا برای تغییر با راه‌حل‌های مشابه در مشکلات پیشین پاسخ می‌دهند.

یادگیری مفهومی: بازتعریف اهداف سیاستی و اصلاح بیان مسئله و راهبردها. اهداف سیاستی مورد بحث قرار گرفته، رویکردها حول مقولات سیاستی تغییر نموده و راهبردها مجددا فرموله می‌شوند و مفاهیم جدیدی وارد حوزه پژوهش می‌گردد.

یادگیری اجتماعی: تعامل و ارتباط بین بازیگران رخ می‌دهد. یادگیری بر پایه ظرفیت ادراکی یادگیری فنی و اهداف و راهبردهای حاصل شده در یادگیری مفهومی رخ می‌دهد. اما تأکید بر ارتباطات بین بازیگران و کیفیت دیالوگ بین ‌آن‌هاست.

یادگیری سیاسی: یادگیری در مورد مشکلات سیاسی به جای آموختن چگونگی حل مشکلات. برای مثال، این نوع یادگیری می‌تواند راهبرد سیاسی کاهش ریسک سیاسی برای دولت یا افزایش مقبولیت با غلبه بر مقاومت ذی‌نفعان یا کسب حمایت سیاسی باشد.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " مقدمه‌ای بر مبانی نظری انتقال سیاست " می باشد که در حجم 24 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


مطالب دیگر:
📎ترجمه مقاله با موضوع یک ابر محاسبات اجتماعی: تخصیص و به اشتراک گذاری منابع زیرساخت از طریق شبکه های📎ترجمه مقاله با موضوع یک الگوریتم ژنتیک برای زمان بندی تاسیسات پویا در محیط تولید کارگاهی📎گزارش کارآموزی در پروژه ساختمانی📎تحقیق ميس ون در روهه، معمار كمال خواه و استاد تركيب آهن و شيشه📎مقاله ترجمه شده با عنوان تاثیر آتش سوزی جنگل ها بر وقوع حرکات توده ای در مناطق کوهستانی کشور لبنان📎مقاله ترجمه شده با عنوان تغییر آب و هوا و حمل و نقل: مرور📎تحقیق بیماری وبا📎تحقیق بیماری هلندی اقتصاد📎تحقیق كمبود ویتامین D و بیماری راشیتیسم📎تحقیق بیماری پارکینسون📎تحقیق بیع زمانی📎مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی📎مجموعه نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی شهرداری+ دفترچه سوالات تخصصی📎تحقیق ارتباط آمادگی جسمانی با سلامت جسمی و روانی📎تحقیق آشنایی با آثار معماری مدرن دبی و ابوظبی📎تحقیق بررسی جنایات آمریکا در حمله به عراق📎تحقیق جنایات اسرائیل در جنگ 33 روزه با لبنان📎تحقیق آشنایی با معماری شهر تاریخی استانبول📎تحقیق آشنایی با بتن و افزودنی های آن📎پاورپوینت خلاصه کتاب چگونه با زبان بدن حرف بزنیم؟ تالیف آلن پیز و باربارا پیز📎تحقیق بررسی استراتژیک چند شرکت بزرگ دنیا📎تحقیق بتن ریزی زیر آب📎تحقیق دلایل افت تحصیلی دانش آموزان📎تحقیق حقوق بشر از نظر اسلام📎تحقیق رابطه عزت نفس با پیشرفت تحصیلی