لینک مستقیم فایل(پاورپوینت بررسی انواع ابزارهای مشتقه مالی)

پاورپوینت بررسی انواع ابزارهای مشتقه مالی/پاورپوینت بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی,تعریف ابزار مشتقه ,خصوصیات ابزار مشتقه ,نقش اقتصادی ابزار مالی مشتقه ,معایب ابزارهای مشتقه,انواع قراردادهای مشتقه ,قرارداد آتی ,پیمان آتی ,قراردادهای سلف ,قراردادهای استصناع ,قراردادهای معاوضه ای ,قراردادهای اختیاری ,تقسیم بندی قراردادهای اختیاری از نظر سررسید/40275999/mr
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل پاورپوینت بررسی انواع ابزارهای مشتقه مالی قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی، در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

تعریف ابزار مشتقه (Derivative Contract )

خصوصیات ابزار مشتقه

نقش اقتصادی ابزار مالی مشتقه

معایب ابزارهای مشتقه

انواع قراردادهای مشتقه

قرارداد آتی (Futures Contracts )

پیمان آتی (Forward Contracts )

تفاوتهای کلی بین قراردادهای آتی و پیمان های آتی

قراردادهای سلف (Bai-Salaf )

تفاوت قرارداد سلف و قراردادآتی

قراردادهای استصناع (Bai-Istisna )

قراردادهای معاوضه ای (SwapContracts)

قراردادهای اختیاری(Option Contracts)

تقسیم بندی قراردادهای اختیاری از نظر سررسید

اختیار خرید (Call Option)

اختیار فروش(Put option)

نتیجه گیری

قسمتی از متن:

پیمان آتی (Forward Contracts ): قراردادی است که در آن دو طرف تعهد می کنند که در یک تاریخ مشخص یا یک قیمت مشخص(توافقی است طبق ضوابط بازار غیر رسمی بورس) یک کالا با کیفیت مشخص را مبادله كنند. در این قرارداد دو طرف متعهد هستند که طبق ضوابط قرارداد عمل كنند . طرفی که به خرید دارایی در آینده تعهد می دهد یک پوزیشن لانگ اختیار کرده، و طرفی که به فروش دارایی در آینده تعهد می دهد پوزیشن شورت گرفته است. قیمتی که روی آن توافق حاصل می شود قیمت تحویل نامیده می شود، که برابر قیمت آتی در زمانی است که قرارداد منعقد می شود خریدار معمولانگران است که قیمت کالادر آینده بالارود و فروشنده نگران است که قیمت کالاثابت مانده یا پایین بیاید. این قرارداد ها در بازارهای غیررسمی یا خارج از بورس صورت می گیرند و معمولابه علت اعتبار بالای دو طرف معامله کل مبلغ در زمان تحویل کالادر سررسید پرداخت می شود.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی " می باشد که در حجم 29 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت مالی، اقتصاد و مجموعه مدیریت به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


مطالب دیگر:
🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق مكان یابی اراضی بایر با پتانسیل شهرک سازی🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق نحوه توزیع تراکم جمعیتی در سطح شهری🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق نقش آژانس ‌های خدمات مسافرتی در توسعه توریسم🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق نقش آلودگی زباله های دفن شده بر محیط زیست🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق نقش ژئوپلیتیک بنادر🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق نقش شیب و پوشش گیاهی در سیل خیزی🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق نقش عوامل اقلیم در بروز تصادفات رانندگی🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق نقش گردشگری در تغییرات اقتصادی، اجتماعی و کالبدی روستا🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق نقش مشارکت مردم در توسعه روستاها🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق نقش مشارکتهای مردمی در توسعه شهری🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق پایانه ها و سیستم حمل و نقل🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق سیلاب و عوامل موثر در بروز سیلاب🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق بررسی مناسبات شهر و روستاهای پیرامون🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق الگوهای منجر به بارش🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق دوره های خشكسالی🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق روند تکوین شهر🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق سکونتگاه های غیررسمی و سرمایه اجتماعی🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق نقش عوامل اکولوژیکی در توسعه فیزیکی شهرها🔍پیشینه و مبانی تحقیق نظری نقد شوندگی سهام و مدیریت سود🔍دانلود بلوغ و بحران بیولوژیكی عاطفی🔍دانلود زندگی عشایر🔍پاورپوینت مستند سازی سیستم مدیریت كیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2008🔍پاورپوینت متون روانشناسی به زبان خارجی 324 اسلاید🔍پاورپوینت روانشناسی رشد 151 اسلاید🔍پاورپوینت روانشناسی تربیتی 223 اسلاید